środa, 30 czerwca 2010

Gdy tylko otworzyłam paczuszkę z La Senzą to od razu wiedziałam, że będzie to mój ulubiony stanik. Wygląda niesamowicie - materiał na miseczkach przymarszczany, ramiaczka karbowane, duża kokardka na mostku + dwie na ramiączkach i co najważniejsze - obłędne grochy :)

 

Zdjęcie producenta:

La Senza Ahoy Sailor!

 

Kupiony w sklepie internetowym brastore.pl

niedziela, 20 czerwca 2010

Ostatnio pisałam, że mam dwie prawie idealne La Senzy. Zgadza się. Oto bohaterki dzisiejszego wpisu:

 

 

Kupiłam dwie La Senzy w sąsiednich rozmiarach, aby któraś pasowała :) Żadna niestety nie pasuje idealnie, pomimo tego zostawiłam obydwie. Zielona jest mniejsza, rozmiar 32DD. Obwód bardzo ciasny. Kolor jest dużo żywszy niż na zdjęciu. Połączenie zielonego z różem wygląda nieco kiczowato. Rozmiar miseczki jest na styk, piersi czasem próbują bułkować.

 

Czerwona, rozmiar 32E. Obwód także bardzo ścisły. Miseczki są odrobinę za duże - chyba powinnam celować w rozmiar pomiędzy 32DD a 32E, gdyby istniał :))

 

Obie La Senzy rozkochały mnie marszczeniem na miseczkach. Wygląda to fantastycznie! Brzegi miseczek nie są widoczne pod ubraniem, można spokojnie założyć na wierzch cienką bluzeczkę. Olbrzymim minusem były dla mnie ramiączka - strasznie drapały. Po pierwszym, całym dniu spędzonym w czerwonej La Senzie miałam rany na skórze. Po kilku praniach ramiączka odpuściły, na szczęście :)

Tagi: La Senza
18:30, agus2412 , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 czerwca 2010

Po kilkumiesięcznej przerwie wracam do pisania. Nie znalazłam jeszcze stanika idealnego, mam za to dwie prawie :) idealne La Senzy. Pochwalę się nimi w jednej z kolejnych notek.

Co jest nie tak ze stanikami, które przymierzam?  A to drapiące ramiaczka, a to niepasujący mostek (za szeroki, za wysoki..), a to zbyt cienki / szeroki obwód, a to nieciekawy kształt biustu. Kilka lat temu nic z powyższych nie sprawiłoby, że nie kupiłabym stanika - teraz, gdy wiem, co stanik ma robić z moim biustem, stałam się niewiarygodnie wybredna, szukam i szukam...

stat4u